Astoria Hotel & Medical Spa a depandance Wolker, Česká republika, Západočeské lázně, Karlovy Vary, 17.4.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 138531591

Astoria Hotel & Medical Spa a depandance Wolker

Česká republika » Západočeské lázně » Karlovy Vary

, Hotel starstarstarAstoria Hotel & Medical Spa a depandance Wolker

Termín:

17.4.2018 - 19.4.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

3 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
3 995 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Karlovy Vary - ASTORIA Hotel & Medical Spa a depandance WOLKER
Popis
Služby hotelu navazují na tradici karlovarského léčebného lázeňství z počátku 20. století, léčí a pomáhají upevňovat zdraví hostů. Základem léčby je vřídelní minerální voda, kterou přivádí přímo do hotelového balneoprovozu. Srdečně zde vítají všechny klienty, ať již přijíždí do Karlových Varů za léčebným pobytem nebo za odpočinkem, poznáním, kulturou či na služební cestu. Interiér Depandance Wolker je zajímavá svými secesními stavebními prvky, odkazujícími na historii
starých karlovarských časů. Věříme, že rozsah a kvalita poskytovaných služeb splní Vaše očekávání.
Poloha
ASTORIA Hotel & Medical Spa má v Karlových Varech zcela unikátní polohu. Komplex Astoria, který je tvořen pěti propojenými historickými budovami se nachází se v historickém centru lázeňského území přímo naproti Mlýnské kolonádě s léčivými minerálními prameny, kde můžete ochutnat věhlasné karlovarské léčivé minerální prameny, a v blízkosti dalších kolonád, hlavních pamětihodností a zajímavostí našeho malebného města. Depandance Wolker je situovaná 100 metrů od Tržní kolonády a 300 metrů od Mlýnské kolonády. Pro Váš pobyt nenajdete lepší místo.
Balíček 1
Cena balíčku Karlovarský balíček (3 noci) zahrnuje: ubytování s polopenzí (snídaně - bufet, večeře 3chodové menu) v hotelu nebo depandanci (dle výběru pobytu), vstup do Muzea Jan Becher, 0,5 l lahev Becherovky na pokoji, volný vstup do bazénu a sauny, 20 % slevu na dokoupení relaxačních procedur.
Balíček 2
Cena balíčku Lázeňský léčebný pobyt (7, 14 nocí) zahrnuje: 7 nebo 14x ubytování s polopenzí v hotelu nebo depandenci (dle výběru pobytu), pitnou kúru - léčebné prameny + hotelová čajovna (k dispozici denně čaj a voda), vstupní a výstupní lékařská prohlídka, 3 procedury denně dle doporučení lékaře (PO-SO - 18 procedur týdně), volný vstup do relaxační zóny, bazénu a sauny, službu zdravotnického personálu 24 hod denně.
Balíček 3
Cena balíčku Vánoce v Karlových Varech (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování (v hotelu nebo depandanci dle výběru pobytu) se snídaní (bufet), 3x bufetová večeře, 1x slavnostní vánoční gala večeře 24.12., 1x vánoční dárek, 1x vstup do Vánočního domu (výstava vánočních ozdob), 1x vstup do solné místnosti, volný vstup do relaxační zóny, bazénu a sauny.
Balíček 4
Cena balíčku Relaxace/Wellness (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře 3chodové menu) v hotelu, welcome drink, 1x minerální perličkovou koupel, 1x klasickou masáž částečnou, 1x Nordic Walking lekci s průvodcem, volný vstup do bazénu a sauny, slevu 10 % na dokoupení dalších procedur
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, směnárna, výtah, restaurace, obchod se suvenýry, Wi-Fi (zdarma), Tea Lounge Room, bazén, finská sauna, relaxační masáže, koupele, balneoprovoz (24hodinová zdravotní služba, vodoléčba, léčebná tělesná terapie, fyzioterapie, inhalační léčba, oxygenoterapie, zubní irigace, termoterapie, suché CO2 lázně, a jiné), parkování v areálu hotelu (za poplatek).
Vybavení pokoje
1 a 2lůžkové pokoje, 4lůžkový apartmán (pouze dep.), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), Wi-Fi (zdarma), LED SAT-TV, chladnička, telefon, rádio, trezor, pokoje na hotelu mají výhled do Ondřejské ulice nebo na kolonádu (za příplatek), obývací pokoj s rozkládací sedačkou (apartmán).
Stravování
snídaně (bufetu), obědy a večeře (bufet, k dispozici voda a čaj zdarma). Během dne možnost návštěvy Tea Lounge Room, kde je bezplatně ubytovaným hostům k dispozici velká škála čajů.
Sport a volný čas
procházky po lázeňských lesích, Nordic Walking, možnost půjčení kol.
Cena nezahrnuje
dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den), místní poplatek.
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN s.r.o., IČ 61168807.V souladu se zákonem 159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK