Barónka, Slovensko, Bratislava, 15.2.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 125469097

Barónka

Slovensko » Bratislava

, Hotel starstarstarstarBarónka

Termín:

15.2.2018 - 17.2.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

3 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
2 360 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: HOTEL BARÓNKA /
Poloha
hotel se nachází ve východní části Bratislavy, v místní části Rača. Hotel se nachází jen 7 min. jízdy autem od letiště a v blízkosti dálnice D1. Tato oblast je odedávna známá svojí tradicí pěstování kvalitní vinné révy.
Koupání
krytý hotelový bazén (16 x 9 x 1,4 m) s perličkou a večerním osvětlením. Koupaliště Bratislava-Zlaté Piesky 10 km.
Vybavení
restaurace, vinárna, letní terasa, zimní zahrada, relaxační centrum (bazén s perličkou a večerním osvětlením, sauna, masáže), WiFi internet. Placené parkoviště u hotelu.
Balíčky-programy
Rekreační pobyt: 1x/2x/3x ubytování, 1x/2x/3x snídaně vstup do hotelového bazénu. Objevte Bratislavu: 2x ubytování ve 2lůžkovém pokoji ****, wellcome drink a dezert, 2x snídaně, vstup do hotelového bazénu, 1 hod sauna, Bratislava Card na 3 dny (bezplatné cestování veřejnou dopravou v zónách 100+101, knižní průvodce městem s mapou, slevy do vybraných muzeích, galeriích, restauracích, na koncerty, do klubů, do ZOO, bazénů, na nákupy), pěší prohlídka Bratislavy, prohlídka města a hradu vláčkem s audioprůvodcem (1 hod), vstup do galérie Nedbalka (slovenské moderní umění) vč. kávy/čaje v galerijní kavárně, parkování u hotelu, dřívější check-in a pozdější check-out. Romantický pobyt: 2x ubytování ve 2lůžkovém pokoji ****, 2x snídaně, na přivítanou lahev sektu a košík ovoce na pokoji, 1x romantická večeře při svíčkách s lahví vína, vstup do hotelového bazénu, 1 hod sauna, 1x masáž (30 minut), parkování u hotelu, dřívější check-in a pozdější check-out. Rodinný pobyt: (pro dospělé a max 2 děti do 14,99 let) 2x ubytování v rodinném pokoji, wellcome drink a dezert, 2x snídaně, vstup do hotelového bazénu, prohlídka města a hradu vláčkem s audioprůvodcem (1 hod), ZOO Bratislava s Dinoparkem, informační materiály a mapa Bratislavy, parkování u hotelu, dřívější check-in a pozdější check-out.
Speciální nabídka
Vstup do krytého bazénu ZDARMA. WiFi internet.
Doprava
vlastní.
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu rekreační pobyt 1 noc, ostatní balíčky 2 noci.
Cena zahrnuje
Ubytování:, pokoje ***: 1 a 2-lůžkové pokoje, možnost přistýlky, hygienické zařízení, TV-SAT, fén, telefon, chladnička, rádio., pokoj **** standard: 1 a 2-lůžkové pokoje, hygienické zařízení, LCD TV-SAT, fén, telefon, chladnička, trezor, minibar, klimatizace, rádio., apartmán *** 2+2: dvoulůžkový apartmán s možností až 2 přistýlek pro děti (rozkládací gauč), hygienické zařízení, TV-SAT, fén, telefon, chladnička, rádio., rodinný pokoj **** 2+2: dvoulůžková ložnice a pokoj se 2 lůžky pro děti do 11,99 let, hygienické zařízení, TV-SAT, fén, telefon, chladnička, rádio., Stravování:, snídaně formou švédského stolu., Další služby dle zvoleného typu pobytu/balíčku.
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896.V souladu se zákonem 159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK