Bella Montana, Rakousko, Tyrolsko, Tux, Hintertux, 8.12.2017, Bez stravy
Číslo zájezdu: 123272834

Bella Montana

Rakousko » Tyrolsko » Tux » Hintertux

, Apartmány starstarstarBella Montana

Termín:

8.12.2017 - 15.12.2017
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Cyklistický

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
2 290 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Zillertal - Bella Montana
Popis
Dům je po kompletní rekonstrukci a nachází se 5 minut chůze od centra střediska Fügen. Přibližně 150 m od domu je zastávka skibusu a k nejbližší stanici lanovky je vzdálena 300 m. V domě je 5 apartmánů a 3 dvoulůžkové pokoje s koupelnou a WC. V přízemí domu je společenská místnost. K dispozici je klientům k zapůjčení dětská postýlka, dětský hluboký kočárek a sáňky. WI-FI připojení k internetu zdarma.
Ubytování
APT č. 5 (pro 2 osoby) - 1 ložnice s dvoulůžkem, kuchyňský kout, koupelna s WC a velký balkon, (možnost přistýlky pro 1 dítě do 10 let)
APT č. 6 (pro 3 osoby) - 1 ložnice s dvoulůžkem, kuchyň s jedním lůžkem, koupelna s WC a velký balkon.
APT č. 8 (pro 8 osob) - 3 ložnice (1x s dvoulůžkem, 1x s 2 jednolůžky, 1x s dvoulůžkem a 1x jednolůžkem), velká kuchyně s rozkládacím dvoulůžkem, koupelna s WC a velký balkon. (možnost přistýlky pro 1 dítě do 10 let)
APT č. 7 (pro 6 osob) - 1 ložnice s dvoulůžkem, 1 ložnice se dvěmi jednolůžky, kuchyně s rozkládacím dvoulůžkem, koupelna s WC a velký balkon.
APT č. 9 (pro 6 osob) - 2 ložnice s dvoulůžkem (možnost přistýlky pro 2 děti do 10 let), kuchyně s rozkládacím dvoulůžkem, koupelna s WC a východ na zahradu (přízemní byt)Dvoulůžkové pokoje č. 2, 3, 4 - každý pokoj s dvolůžkem, koupelna s WC a velký balkon. (možnost přistýlky pro dítě do 10 let).
Doprava
Brno - Znojmo - hraniční přechod Hatě, dále směr Hollabrun silnice č. 303 - před Hollabrunem směr Tulln silnice č. 303 - projedete Tulln a budou směrovky na Linz a dálnici A1 - u ST. Pöltenu najedete na dálnici A1 a pojedete po dálnici A1 směr Linz - Salzburg - u Salzburgu směr Innsbruck - asi 40 km před Innsbruckem bude sjezd z dálnice na Wiesing a Zillertal zde sjedete z dálnice na malý kruhový objezd, kde se dáte už jen na Zillertal, projedete tunelem do Zillertalu a pojedete dál po silnici B 169 směr Zell am Ziller.
Po pravé straně za tunelem minete restauraci Mc Donald, pojedete dál a asi po 8 km bude odbočka do Fügenu, tu minete pojedete stále dál a po pravé straně minete benzinovou stanici AVANTI , za čerpací stanicí po 200 m bude po pravé straně u silnice prodejna potravin SPAR tam odbočíte na danou ulici , dle pokynu
Strava
Možnost dokoupení snídaně za 180 Kč/noc.
Zájezd zahrnuje
ubytování na týden v apartmánu, O2 - osoba v pokoji 1/2, ložní prádlo, koupelnové prádlo, spotřeba energie a tepla, Wi-Fi, sat-TV
Zájezd nezahrnuje
pojištění UNIQA včetně storna zájezdu - cena na osobu a den (39 CZK), závěrečný úklid pro A2 (25 EUR), závěrečný úklid pro A3 (30 EUR), závěrečný úklid pro A5 (40 EUR), závěrečný úklid pro A8 (50 EUR), snídaně formou bufetu (180 CZK), přistýlka za noc (450 CZK), pobytová taxa se hradí na místě ve výši 1 €/ os. nad 15 let a noc
Výlety
Na konci údolí Zillertál se rozkládá „ledovec hvězd“ Hintertux., Špičkové lyžování 365 dnů v roce ve výšce 3250m pod vrcholem Olperer 3476m. To vše tvoří krásnou kulisu z věčného ledu a sněhu. Jedno z nejlépe vybavených středisek pro jarní, letní a podzimní lyžování. Tréninkové středisko evropské i světové lyžařské špičky. Kvalitně upravené lyžařské tratě s výbornými sněhovými podmínkami uspokojí i nejnáročnější lyžaře., Nabídka služeb v údolí Zillertal: Klientům jsou poskytnuty delegátské služby. Zástupce našeho klubu je ubytuje, pomůže s nákupem skipasů a poskytne veškeré potřebné informace, pomoc při řešení náhlých událostí. Dále nabízíme půjčování lyží a lyžařského vybavení, poradenský servis při nákupu lyží, slevu na nákup lyží a lyžařského vybavení ve vybraných obchodech. Provozujeme také lyžařskou školu pro všechny věkové kategorie a hlídání dětí. Zajišťujeme pro klienty večeře v místních restaurací ve formě menu a také sáňkařské večery, v Zillertalu je otevřen nový aquapark, kde mohou klienti po lyžování relaxovat a v září 2007 byla spuštěna nová bobová dráha typu coaster, která se nachází u střediska Zillertal arény., Špičkové lyžování 365 dnů v roce ve výšce 3250m pod vrcholem Olperer 3476m. To vše tvoří krásnou kulisu z věčného ledu a sněhu. Jedno z nejlépe vybavených středisek pro jarní, letní a podzimní lyžování. Tréninkové středisko evropské i světové lyžařské špičky. Kvalitně upravené lyžařské tratě s výbornými sněhovými podmínkami uspokojí i nejnáročnější lyžaře., Nabídka služeb v údolí Zillertal: Klientům jsou poskytnuty delegátské služby. Zástupce našeho klubu je ubytuje, pomůže s nákupem skipasů a poskytne veškeré potřebné informace, pomoc při řešení náhlých událostí. Dále nabízíme půjčování lyží a lyžařského vybavení, poradenský servis při nákupu lyží, slevu na nákup lyží a lyžařského vybavení ve vybraných obchodech. Provozujeme také lyžařskou školu pro všechny věkové kategorie a hlídání dětí. Zajišťujeme pro klienty večeře v místních restaurací ve formě menu a také sáňkařské večery, v Zillertalu je otevřen nový aquapark, kde mohou klienti po lyžování relaxovat a v září 2007 byla spuštěna nová bobová dráha typu coaster, která se nachází u střediska Zillertal arény.
Slevy
na skipasy předem zakoupené v CK sleva 5%
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Zlíntour trips s.r.o., IČ 26949725.V souladu se zákonem 159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK