Blue Hotel Alpenhof, Rakousko, Tyrolsko, 15.2.2018, Light all inclusive
Číslo zájezdu: 117526111

Blue Hotel Alpenhof

Rakousko » Tyrolsko

, Hotel starstarstarstarBlue Hotel Alpenhof

Termín:

15.2.2018 - 16.2.2018
Další termíny

Strava:

Light all inclusive

Typ zájezdu:

Lyžařský

Délka:

2 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
3 660 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: hotel Alpenhof
Ubytování
Typ A (17m2):2 lůžkové pokoje, koupelna se sprchou/WC, SAT-TV, trezor, balkon, fén, koupací plášť.Typ B(24m2): 2-4 lůžkové pokoje, koupelna se sprchou/WC, SAT-TV, trezor, balkon, fén, koupací plášť.Typ C(27m2): 2-4 lůžkové pokoje, koupelna se sprchou/WC, SAT-TV, trezor, balkon, fén, koupací plášť.
Poloha
hotel vysoké kvality leží na klidném místě v n.v.1400 m, v bez masového turismu vyhlášeném údolí Defereggental, 300 m od centra St. Jakobu a cca 900 m od lyžařského vleku Brunnalmbahn.
skibus zde nejezdí
Vybavení
recepce, hotelová hala,/lobby, čítárna, zimní zahrada s panoramatickým výhledem, internetový koutek ( za poplatek ), restaurace, bar s krbem, konferenční místnost, výtah,sušárna,lyžárna,parkoviště
Aktivity
krytý bazén, sauna,finská sauna infrakabina, odpočinková místnost,Kneippova terapie.
Masáže a solárium – za polatek, fitness, metaná, sáňkařská dráha...
Extra
hlídání dětí ( na vyžádání )
Minimální počet nocí
3
Stravování
snídaně formou bufetu, odpolední „snack „ večeře menu o 4 chodech,předkrmový bufet, salátový bufet, nápoje 10:00 - 24,00 nealko nápoje, pivo, stolní víno, kvalitní víno, prosecco,campari,gin,vodka....káva,čaj, dětský stolek a dětské nápoje.
Cena zahrnuje
1 x ubytování za osobu s all inclusive light, Ceny za osobu
Cena nezahrnuje
malý pes:10,-EUR/den, krátkodobý pobyt : na vyžádání, 1 lůžkový pokoj : na vyžádání
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je TEMPO TOURS Praha s.r.o., IČ 25147111.V souladu se zákonem 159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK