Fertinghof, Rakousko, Tyrolsko, Wildschönau, 16.9.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 147325510

Fertinghof

Rakousko » Tyrolsko » Wildschönau

, HotelFertinghof

Termín:

16.9.2018 - 20.9.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

-

Délka:

5 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
3 405 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Pension Fertinghof
Imagetexthotel
Bauernhof-Pension Fertinghof je rodina-vlastněná tradiční farmě Wildschönauer od roku 1673. Fertinghof je dobrým výchozím bodem pro pěší turistiku, cykloturistiku a všechny ostatní druhy výletů, navíc klidná poloha nabízí pohodlnou a relaxační dovolenou. Pro děti je spousta volného prostoru a zajímavých aktivit v domě.
Umisteniavzdalenosti
Centrum: Oberau 2 km, Veřejný krytý bazén: Wave Wörgler Wasserwelt 13 km, Obchod s potravinami: 2 km, Nakupování: 2 km, Vlakové nádraží: Wörgl 13 km, Letiště: Innsbruck 70 km, jezero: Freibad Oberau 3 km, Lyžařský vlek: Auffach / Niederau 7 km.
Obecnazarizeni
Obývací pokoj: s Sat-TV, Parkování: zdarma, Jídelna: s otevřeným krbem a domácím barem, Terasa, Trávník, Lehátka, Petting zoo s králíky, kuřata, prasata.
Vybavenipokoju
Dětská postýlka k dispozici jako přistýlka ve všech typech pokojů, Sprcha / WC, balkon / terasa.
Typypokojuapartmanu
2 postele sprcha / WC / balkon, 25 m2, 2-3 lůžka se sprchou / WC / balkonem, 25 m2, 2-4 lůžka sprcha / WC / balkon, 3. a 4. osoba na přistýlkách, 25 m2, / balkon, 20 m2.
Splatnenamiste
Turistický poplatek: Euro 2, - za osobu / noc (15 let).
Stravovanizahrnuto
Snídaně, Welcome drink, Snídaně formou bufetu.
Zahrnuteaktivity
Stolní tenis, Wildschönau host a zkušenostní karta po dobu vašeho pobytu vč. (https://www.wildschoenau.com/de/aktuelles/wildschoenau-card).
Deti
Dětská postýlka: na vyžádání, Dětské hřiště, Dětská židle: na vyžádání, Petting zoo s králíky, kuřata, prasata, kozy.
Domacimazlicci
Pouze na vyžádání, Euro 7, - za den splatné na místě bez jídla.
Smiseny
Kreditní karty: Ne, Bezbariérový přístup: Ne, Příjezd od: 14:00 hodin, odjezd do: 10:00 hodin.
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČ 25574680.V souladu se zákonem 159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK