Grand hotel Primus, Slovinsko, Ptuj, 18.7.2017, Polopenze
Číslo zájezdu: 109176690

Grand hotel Primus

Slovinsko » Ptuj

, Hotel starstarstarstarGrand hotel Primus

Termín:

18.7.2017 - 20.7.2017
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

3 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
5 370 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Poloha
město Ptuj je nejstarším slovinským městem, historická část města je vyhlášena kulturním dědictvím, kde lze obdivovat staré město s křivolakými uličkami a hradem. Moderní hotel leží asi 1 km od centra města, kam lze dojít pohodlnou procházkou podél řeky Drávy. Naproti hotelu leží termální areál (vnitřní bazény i venkovní část). Nedaleko hotelu je sportovní areál s tenisovými kurty, hřišti a minigolfem. Golfové hřiště 500 m od hotelu.
Koupání
vnitřní a venkovní hotelový bazén s termální vodou, whirlpool, dětský bazén. Proti hotelu leží termální areál se sedmi venkovními a šesti vnitřními bazény, tobogány, divokou řekou, vodopády a vířivkami.
Vybavení
restaurace, bar, lobby bar, kavárna, noční klub, vnitřní a venkovní hotelový bazén s termální vodou, whirlpool, dětský bazén, saunový svět, jacuzzi, masáže, fitness, beauty salon. Parkoviště u hotelu.
Speciální nabídka
Vstup do hotelových bazénů ZDARMA. Vstup do sousedního termálního areálu 2x denně na časově neomezenou dobu ZDARMA. 1 dítě do 5,99 let na přistýlce ZDARMA. Zapůjčení županu ZDARMA. WiFi internet ZDARMA.
Využijte slevy při pobytu na 4 noci: s nástupy v neděli nebo v pondělí, v období 10.1.-13.4.17, 17.4.-23.12.17, kdy platí sleva 4=3.
Doprava
vlastní vzdálenost z Brna 410 km, z Prahy 600 km
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. V místě pobytu se hradí pobytová taxa 1,30 €/os/noc a registrační poplatek 1 €/os pobyt. Dětská cena na přistýlce platí při ubytování se 2 dospělými na pokoji. Dětská cena na lůžku platí při ubytování s 1 dospělým na pokoji.
Cena zahrnuje
Ubytování: 1 a 2-lůžkové pokoje, možnost přistýlky, klimatizace, TV, hygienické zařízení, fén, připojení k internetu, telefon, trezor, minibar., Stravování: polopenze formou švédského stolu.
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896.V souladu se zákonem 159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK