Hotel Stein, Česká republika, Západočeské lázně, Františkovy Lázně, 8.12.2017, Polopenze
Číslo zájezdu: 132258879


Hotel Stein

Termín:

8.12.2017 - 11.12.2017
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Cyklistický

Délka:

4 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
2 790 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Cheb - Resort STEIN
Poloha
v obci Skalka u Chebu, v malebném prostředí krásné přírody u přehrady. Cheb - město v srdci Evropy se může pochlubit bohatou historií sahající až do 9. století. V centru města Cheb si můžete prohlédnout historické památky - Špalíček, kostel sv. Mikuláše, Městský dům – Chebské muzeum, Chebský hrad s městským opevněním, Františkánský klášter, kostel sv. Václava nebo třeba kostel sv. Bartoloměje a další.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, restaurace, hotel. trezor, cowboy bar, zahradní terasa s možností grilování, konferenční služby, pro děti - postýlka, stolička, strava, herna a hřiště; wellness centrum (whirlpool, sauny, římská aroma lázeň, relaxační místnost, koupele, masáže,…), venkovní bazén 8x4 m (květen-září), úschovna a půjčovna kol, půjčovna sport. vybavení, ekofarma, parkoviště, hotelová stáj.
Vybavení pokoje
2 až 4lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), lednička, TV-SAT, trezor, Wi-Fi (zdarma).
Stravování
polopenze (snídaně - bufet, večeře – výběr ze 3 menu o 3 chodech).
Sport a volný čas
Sport: stolní tenis, soft tenis, badminton, pétanque, streetball, vyjížďky na koních (hotel má vlastní stáj), značené trasy pro pěší a cykloturistiku.
Cena zahrnuje
2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu).
Cena nezahrnuje
dopravu, místní poplatek (10,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den). Příplatky: za 1lůžkový pokoj (cena na vyžádání), za parkování (75,- Kč/den - platba na místě).
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN s.r.o., IČ 61168807.V souladu se zákonem 159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK