JUFA Bad Aussee, Rakousko, 18.5.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 136946140

JUFA Bad Aussee

Rakousko

, Penzion

FM


JUFA Bad Aussee

Termín:

18.5.2018 - 20.5.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

3 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
2 694 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Základní informace

JUFA Bad Aussee se nachází jen pár minut od centra městečka Bad Aussee, v srdci štýrské části Solné komory. Nákupní a výletní možnosti začínají téměř u penzionu. Poblíž penzionu JUFA Bad Aussee najdete známá města Bad Ischl a Bad Goisern a jezera Grundlsee a Altausseer See, kde se můžete koupat. Kousek odtud vede také bezpočet turistických tras, které se proplétají svahy hory Loser.

Vybavení

V penzionu Jufa se nachází recepce, veřejná kavárna, úschovna pro kola, dětská herna, sportovní hřiště, panoramatické seminární místnosti a místnosti na workshop, fitness, meditační a relaxační místnost, infračervená kabina, finská sauna se sluneční terasou. V penzionu je k dispozici WiFi. Parkování zdarma.

Ubytování

Všechny pokoje jsou moderně zařízené se sprchou a WC, TV a trezorem. Částečně se 2 oddělenými místnostmi se spojovacími dveřmi. Pokoje jsou nekuřácké, bezbariérové.

Strava

Ubytování s polopenzí.

Pozn. Vybavenost poskytnutých pokojů se může typově lišit od zobrazených v nabídce.

Pokoje
Dvoulůžkový pokoj - sprcha / WC - vybavení: TV, Rodinný pokoj pro 3-5 os. - sprcha / WC - vybavení: TV, manželská postel, přistýlka, palanda
Cena zahrnuje
Ubytování s polopenzí, od 4 nocí pobytu pojištění storna zájezdu, od 7 nocí zdarma rakouskou dálniční známku.
Cena nezahrnuje
Povinná úhrada na místě: pobytová taxa € 2,50 / os. / noc (od 15 let)
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Mauthner s.r.o., IČ 28526911.V souladu se zákonem 159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK