JUFA Spital am Pyhrn, Rakousko, Horní Rakousy, 15.3.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 121333683

JUFA Spital am Pyhrn

Rakousko » Horní Rakousy

, HotelJUFA Spital am Pyhrn

Termín:

15.3.2018 - 17.3.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Lyžařský

Délka:

3 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
2 630 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Základní informace:

Tento moderní nový penzion byl dokončen teprve v roce 2015. Penzion se nachází v centru města Spital am Pyhrn, v regionu mezi hory Tote Gebirge a Sengsengebirge a v blízkosti národního parku Kalkalpen. V zimě si můžete vychutnat mnoho slunečných dnů v destinaci Spital am Pyhrn, Wurzeralm (5 km) nebo Hinterstoder (24 km). Do lyžařských oblastí se dostanete regionálním skibusem.

Vybavení:

V penzionu naleznete kavárnu, barokní sál, jídelnu, sušárnu a lyžárnu. Dále je zde dětská herna, víceúčelové místnosti na školení a semináře a zahrada. Relaxovat můžete v sauně a wellness areálu. Před penzionem parkoviště pro auta a autobusy zdarma. WiFi k dispozici.

Ubytování:

V penzionu se nachází 44 moderně vybavených pokojů. které jsou vybaveny koupelnou se sprchou / WC a TV.

Stravování:

Snídaně v ceně. Polopenzi možno přiobjednat za poplatek.

Lyžování:

Ti, kdo navštíví region Pyhrn si mohou zalyžovat například v lyžařském středisku Hinterstoder nebo v nedalekém Wurzeralm, který se nachází ve městě Spital am Pyhrn.

Hinterstoder, je typický skvělými sněhovými podmínkami a velkým počtem sluncem zalitých dní. Pravidelně se zde konají závody Světového poháru. Nabízí návštěvníkům 40 kilometrů upravených sjezdovek. Kabinovou lanovkou se můžete nechat vyvést až do nadmořské výšky 1.400 metrů. Vhodné nejen pro výborné lyžaře, ale i pro děti či začátečníky (pro děti dětský park s jezdícím pásem). V okolí najdete též mnoho běžeckých tratí.

Lyžařská střediska Hinterstoder a Wurzeralm jsou propojeny regionálním skibusem.

Lyžařská oblast Pyhrn – Priel nabízí nádherné sjezdovky a sjezdovky Světového poháru ve středu fantastického horského prostředí. Pro běžkaře je v oblasti více než 120km dlouhých upravených tratí. V areálu je i možnost romantické projížďky na saních tažených koňmi nebo využít můžete zábavné sáňkařské dráhy.

Pozn. Vybavenost poskytnutých pokojů se může typově lišit od zobrazených v nabídce.

Poloha
v blízkosti skibusu
Vybavení
sauna, restaurace, lyžárna, recepce, seminární místnost, wellness, parkoviště, komunikace v NJ, hrací koutek, kavárna, multifunkční místnost, zahrada
Pokoje
Dvoulůžkový pokoj - sprcha / WC - vybavení: TV, Rodinný pokoj pro 3-5 os. - sprcha / WC - vybavení: TV
Sport
běžecké tratě v okolí, sjezdovky v okolí, skibus zdarma , sáňkařká dráha, lanovka na kopce, projížďky v kočáru
Cena zahrnuje
Ubytování se snídaní (polopenze za příplatek 350, Kč / os. / noc), od 4 nocí pojištění storna zájezdu, od 7 nocí zdarma rakouská dálniční známka s platností 10 dní
Cena nezahrnuje
Povinná úhrada na místě: pobytová taxa € 1,56 / os. / noc (od 15ti let)
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Mauthner s.r.o., IČ 28526911.V souladu se zákonem 159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK