Kemp Oliva, Chorvatsko, Istrie, Rabac, 16.9.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 128755274

Kemp Oliva

Chorvatsko » Istrie » Rabac

, Mobilhome starstarstarKemp Oliva

Termín:

16.9.2018 - 23.9.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
2 678 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Kemp Oliva - mobilhomy bez stravy
Popis
Popis:
Dovolená u moře v Rabacu! Ubytování v kempu Oliva***, ubytování bez stravy, bohaté sportovní vyžití
8-10denní zájezd do Chorvatska do Rabacu
Ubytování v mobilhomech bez stravy
Oblázková pláž 100-500 m od ubytování
V areálu jsou tenisové kurty, kioskySprchy a sportovní vyžití na pláži
Dobrá dostupnost z ČR
Rabac - město, kde se určitě nebudete nudit

Rabac je známým turistickým místem, které se nachází na jihovýchodním pobřeží Istrie. Město je oblíbené zejména pro řadu překrásných oblázkových pláží a křišťálově čisté moře. Díky čistému moři, nádherným plážím a rozsáhlému turistickému servisu je město doporučováno především pro rodinnou dovolenou. Mezi nejkrásnější pláže patří Maslinica, sv. Andrea Laterna a Girandella obdrželi ocenění tzv. Modrou vlajku za vysoký standard ochrany přírody, čistotu moře a jeho okolí. Promenáda podél moře je vhodná především pro dětské hraní, jízdu na kole, kolečkových bruslích nebo běhání a restaurace zde nabízejí výborné menu pro celou rodinu. Na promenádě nechybí ani bary, pekárny, obchůdky se suvenýry a mnohé další.


Ubytování v kempu Oliva*** nejen pro rodiny s dětmi

Kemp se nachází uprostřed bujné vegetace olivovníků a fíkovníků v zátoce zvané Maslinica pouhých 100-500 m od moře. Kemp je součásti hotelového komplexu (hotel Hedera, Lido Palace a Narcis). Kemp je opravdu velmi dobře vybaven. Mezi jeho vybavení patří restaurace, kavárny, obchůdky, v rámci hotelového komplexu mohou hosté využít 3 venkovní bazény, sportovní hřiště, WiFi (za poplatek). Kemp nabízí ubytování v mobilhomech pro 2-4 osoby. Mobilhomy jsou vybaveny vlastní sociálním zařízením, kuchyňským koutem, ledničkou, klimatizací, terasou s posezením. Každý mobihome má dvě ložnice a obývací místnost s kuchyňským koutem.


Stravování
stravování je možné vlastníza příplatek je možné si zakoupit polopenzi
Pláž

Oblázková pláž se nachází 100 - 500 m od ubytování. Vždy záleží na tom, v jaké části kempu budete ubytovaní. Na pláži jsou k dispozici sprchy, vodní sporty.


Sport a zábava

V rámci hotelového komplexu je k dispozici hřiště na tenis, fotbal, basketbal, minigolf, stolní tenis, potápěčská škola, miniklub, disko, animační programy. Rabac nabízí také velké množství typů na výlety. Ve Starém městě Labinu můžete navštívit městské muzeum, Národní muzeum, barokní paláce nebo ateliéry. Na promenádě v Rabacu je možné si zakoupit také lodní výlety.


Důležité informace
Doprava vlastní nebo autobusová
Check in od 16.00 hod., check out je nutné provést do 10.00 hod.
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
Poznámka

Cena zahrnuje: 7x ubytování/os. při požadovaném počtu osob, spotřebu energií, klimatizaci, povlečení.

Cena nezahrnuje: povinnou vratnou kauci 50 €/mobilhome, povinnou pobytovou taxu cca 1 €/os./den - hradí se na místě, ručníky za poplatek 10 €, výměnu povlečení a ručníků během pobytu 15 €/os./výměna, povinný poplatek za závěrečný úklid 15 €/mobilhome.


Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je ČESKÉ KORMIDLO s.r.o., IČ 26785871.V souladu se zákonem 159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK