Montfort, Slovensko, 14.6.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 129890799

Montfort

Slovensko

, Hotel starstarstarstarMontfort

Termín:

14.6.2018 - 16.6.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

3 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
2 820 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: HOTEL MONTFORT
Poloha
hotel se nachází v Tatranské Javorině, malebné podtatranské vesnici, která leží nedaleko polských hranic (2,5 km) a 11 km od Ždiaru. Netradiční půloblouková budova hotelu nabízí překrásný výhled na okolní krajinu, především na protilehlý Nový Vrch a Muráň. Okolní prostředí je ideální jak pro letní, tak pro zimní dovolenou.
Lyžování
lyžařský areál Ski Taja (čtyři sjezdovky, vč. dětské - 1 km od hotelu), dále lyžařská střediska Ski Centrum Strachan (sjezdovky různé náročnosti, běžecké tratě, lyžařská škola - cca 10 km) a Strednica Ždiar (modré a červené sjezdovky, lanovka, lyžařská škola a půjčovna lyží - cca 10 km), lyžařský areál Ski Bachledova (9 km sjezdovek různých náročností, sedačková lanovka, běžecké tratě, večerní lyžování, lyžařská škola ski servis a půjčovna - cca 15 km).
Koupání
krytý hotelový bazén.
Vybavení
restaurace, denní bar, kavárna, moderní wellness centrum (relaxační bazén s protiproudem, dětský bazén, saunový svět, jacuzzi, masáže), sportovní centrum (fitness, squash, stolní tenis, bowling, biliár). Parkoviště u hotelu.
Speciální nabídka
Vstup do sportovního centra (fitness, squash, stolní tenis, bowling, biliár) ZDARMA.
Doprava
vlastní.
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci.
Cena zahrnuje
Ubytování: 1, 2 a 3-lůžkové pokoje, možnost přistýlky, hygienické zařízení, fén, TV-SAT, telefon, minibar, WiFi internet. (1 a 2-lůžkové pokoje s balkonem, 3-lůžkové bez balkonu)., Stravování: snídaně.
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896.V souladu se zákonem 159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK