Parkhotel Kašperské hory (ex.Parkhotel Tosch), Česká republika, Šumava, 15.3.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 138577567

Parkhotel Kašperské hory (ex.Parkhotel Tosch)

Česká republika » Šumava

Kašperské Hory, Hotel starstarstarstarParkhotel Kašperské hory (ex.Parkhotel Tosch)

Termín:

15.3.2018 - 18.3.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Turistický

Délka:

4 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
5 250 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Kašperské Hory - Parkhotel KAŠPERSKÉ HORY
Poloha
stylový hotel pro dospělé v srdci Šumavy, na okraji národního parku, ve městě Kašperské Hory. Hotel vznikl v letech 1991-1994 přestavbou objektů bývalého městského pivovaru.
Balíček 1
Cena balíčku Kouzelná Šumava (3, 4 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x perličková koupel s bylinnými měšci s chromoterapií + suchý zábal, 1x klasická masáž částečná (zad a šíje), 1x vířivá šumavská rašelinová koupel + suchý zábal, 1x rašelinový zábal zad, 3x 1 hod. speleoterapie, 3x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou), 1x barevná publikace Šumavské bylinné lázně, pitný režim - borůvkový čaj.
Balíček 2
Cena balíčku Lázeňský koktejl (5 nocí) zahrnuje navíc: procedury (1x vířivá koupel se solí z Mrtvého moře + suchý zábal, 1x perličková koupel s bylinným olejem a chromoterapií + suchý zábal, 1x bahenní zábal z Mrtvého moře částečný, 1x rašelinový zábal zad, 1x klasická masáž částečná (zad a šíje), 4x 1 hod. speleoterapie, 4x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou), 1x barevná publikace Šumavské bylinné lázně, pitný režim - borůvkový čaj.
Balíček 3
Cena balíčku Týdenní lázeňský pobyt (6 nocí) zahrnuje navíc: procedury (1x vířivá šumavská rašelinová koupel + suchý zábal, 1x perličková koupel s bylinnými měšci (výběr z 5 druhů) + suchý zábal, 1x rašelinový zábal zad, 1x Šumavská bylinná parní lázeň malá (2. fáze) - výběr ze 3 druhů měšců + suchý zábal, 1 bahenní zábal z Mrtvého moře na záda a šíji, 1x Breussova masáž páteře, 1x masáž aromatickým olejem částečná (zad a šíje), 4x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou, 4x 1 hod. speleoterapie), 1x barevná publikace Šumavské bylinné lázně, pitný režim - borůvkový čaj.
Balíček 4
Cena balíčku Anděl Páně na Kašperku (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí v pokoji v anglickém stylu Standard/Superior (dle výběru pobytu), 1x publikaci Šumavské bylinné lázně, 1x Prohlídku hradu Kašperk se zimní tématikou, procedury (1x 20 min. Breussova masáž páteře, 1x 70 min Brusinová procedura (koupel + zábal), 1x vířivá detoxikační koupel v epsomské soli a bylinkách (suchý zábal), 1x 40 min skořicový zábal částečný, 2x Priessnitzův chodník - koupel nohou s akupresurou, speleoterapie (neomezený vstup do skalní jeskyně), neomezený vstup do bazénu, volný vstup do hotelového energetického a meditačího parku, župan, pantofle, parkování.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, hotel. trezor, Wi-Fi v celém areálu (zdarma), hala s krbem, 2 restaurace, letní terasa, wellness (relaxační bazén s „hvězdnou oblohou“, sauna, ochlazovací a masážní sprchy), unikátní Šumavské bylinné lázně (bylinné procedury (koupele, zábaly), zdravotní masáže, zábaly, bylinná pára, speleoterapie v přírodní hotelové jeskyni atd.), lehátka a slunečníky v hotelovém energetickém a relaxačním parku, úschovna kol a lyží, elektronicky hlídané hotelové parkoviště, akceptace platebních karet.
Vybavení pokoje
1 až 2lůžkové pokoje Standard a Superior, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana (Superior), WC, fén), regulace ústředního topení, telefon, TV-SAT, župan a pantofle. Pokoje mají částečně zkosený strop.
Stravování
polopenze (snídaně - bufet, večeře – výběr ze 3 menu o 3 chodech).
Sport a volný čas
Sport: tenisové hřiště s umělým povrchem, badminton, pétanque, kroket, Nordic Walking, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, lyžování sjezdové a běžecké (ski areály: Kašperky 0,9 km, Nezdice 7 km, Hartmanice 16 km).

SKIAREÁL KAŠPERKY – zdejší sjezdovky mají celkovou délku 1,8 km. Pravidelně jsou vprovozu 2 lyžařské vleky, 1 dětský vlek, půjčovna a servis lyžařského vybavení, lyžařská škola. Běžecké tratě jsou v blízkosti areálu. Provozní doba: 9:00 - 17:00 & 18:00 - 21:00 hod. Informace o provozu areálu: +420 737 222 456; +420 737 222 456; info@skikasperky.cz.

Další lyžařské možnosti: Zadov (18 km), Nové Hutě (24 km), Kvilda (22 km).
Cena zahrnuje
Cena ubytování/noc: zahrnuje ubytování s bufetovou snídaní, volný vstup do relexačního bazénu a relaxační místnosti s příjemnou hudbou, župan a domácí obuv k dispozici na pokoji, neomezené využití tenisového kurtu, volný vstup do hotelového energetického a meditačního parku, Adults only (děti od 15 let věku), Wi-Fi připojení v celém hotelu, místní poplatek. Parkování zdarma na vlastním, elektronicky hlídaném parkovišti.

Cena balíčků zahrnuje: 3x, 4x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu), volný vstup do rekreačního bazénu (7:00-21:30 hod.) a relaxační místnosti, zajištění pitného režimu u lázeňských procedur (borůvkový čaj), zapůjčení županu a pantoflí, v letních měsících využití tenisového kurtu a lehátek v parku, místní poplatek, parkování.
Cena nezahrnuje
dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).
Balíček 1
Cena balíčku Kouzelná Šumava (3, 4 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x perličková koupel s bylinnými měšci s chromoterapií + suchý zábal, 1x klasická masáž částečná (zad a šíje), 1x vířivá šumavská rašelinová koupel + suchý zábal, 1x rašelinový zábal zad, 3x speleoterapie, 3x Priessnitzova koupel dolních končetin s akupresurou).
Balíček 2
Cena balíčku Lázeňský koktejl (5 nocí) zahrnuje navíc: procedury (1x vířivá koupel se solí z Mrtvého moře + suchý zábal, 1x perličková koupel s bylinným olejem a chromoterapií + suchý zábal, 1x bahenní zábal z Mrtvého moře částečný, 1x rašelinový zábal zad, 1x klasická masáž částečná (zad a šíje), 4x speleoterapie, 4x Priessnitzova koupel dolních končetin s akupresurou).
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN s.r.o., IČ 61168807.V souladu se zákonem 159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK