Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Parkhotel Kašperské hory (ex.Parkhotel Tosch) - Česká republika - Šumava

Parkhotel Kašperské hory (ex.Parkhotel Tosch)

Česká republika » Šumava

Kašperské Hory, Hotel starstarstarstarParkhotel Kašperské hory (ex.Parkhotel Tosch)

Počet termínů:

186 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně, Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Kašperské Hory - Parkhotel KAŠPERSKÉ HORY
Poloha
stylový hotel pro dospělé v srdci Šumavy, na okraji národního parku, ve městě Kašperské Hory. Hotel vznikl v letech 1991-1994 přestavbou objektů bývalého městského pivovaru.
Balíček 1
Cena balíčku Kouzelná Šumava (3, 4 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x perličková koupel s bylinnými měšci s chromoterapií + suchý zábal, 1x klasická masáž částečná (zad a šíje), 1x vířivá šumavská rašelinová koupel + suchý zábal, 1x rašelinový zábal zad, 3x 1 hod. speleoterapie, 3x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou), 1x barevná publikace Šumavské bylinné lázně, pitný režim - borůvkový čaj.
Balíček 2
Cena balíčku Lázeňský koktejl (5 nocí) zahrnuje navíc: procedury (1x vířivá koupel se solí z Mrtvého moře + suchý zábal, 1x perličková koupel s bylinným olejem a chromoterapií + suchý zábal, 1x bahenní zábal z Mrtvého moře částečný, 1x rašelinový zábal zad, 1x klasická masáž částečná (zad a šíje), 4x 1 hod. speleoterapie, 4x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou), 1x barevná publikace Šumavské bylinné lázně, pitný režim - borůvkový čaj.
Balíček 3
Cena balíčku Týdenní lázeňský pobyt (6 nocí) zahrnuje navíc: procedury (1x vířivá šumavská rašelinová koupel + suchý zábal, 1x perličková koupel s bylinnými měšci (výběr z 5 druhů) + suchý zábal, 1x rašelinový zábal zad, 1x Šumavská bylinná parní lázeň malá (2. fáze) - výběr ze 3 druhů měšců + suchý zábal, 1 bahenní zábal z Mrtvého moře na záda a šíji, 1x Breussova masáž páteře, 1x masáž aromatickým olejem částečná (zad a šíje), 4x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou, 4x 1 hod. speleoterapie), 1x barevná publikace Šumavské bylinné lázně, pitný režim - borůvkový čaj.
Balíček 4
Cena balíčku Anděl Páně na Kašperku (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí v pokoji v anglickém stylu Standard/Superior (dle výběru pobytu), 1x publikaci Šumavské bylinné lázně, 1x Prohlídku hradu Kašperk se zimní tématikou, procedury (1x 20 min. Breussova masáž páteře, 1x 70 min Brusinová procedura (koupel + zábal), 1x vířivá detoxikační koupel v epsomské soli a bylinkách (suchý zábal), 1x 40 min skořicový zábal částečný, 2x Priessnitzův chodník - koupel nohou s akupresurou, speleoterapie (neomezený vstup do skalní jeskyně), neomezený vstup do bazénu, volný vstup do hotelového energetického a meditačího parku, župan, pantofle, parkování.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, hotel. trezor, Wi-Fi v celém areálu (zdarma), hala s krbem, 2 restaurace, letní terasa, wellness (relaxační bazén s „hvězdnou oblohou“, sauna, ochlazovací a masážní sprchy), unikátní Šumavské bylinné lázně (bylinné procedury (koupele, zábaly), zdravotní masáže, zábaly, bylinná pára, speleoterapie v přírodní hotelové jeskyni atd.), lehátka a slunečníky v hotelovém energetickém a relaxačním parku, úschovna kol a lyží, elektronicky hlídané hotelové parkoviště, akceptace platebních karet.
Vybavení pokoje
1 až 2lůžkové pokoje Standard a Superior, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana (Superior), WC, fén), regulace ústředního topení, telefon, TV-SAT, župan a pantofle. Pokoje mají částečně zkosený strop.
Stravování
polopenze (snídaně - bufet, večeře – výběr ze 3 menu o 3 chodech).
Sport a volný čas
Sport: tenisové hřiště s umělým povrchem, badminton, pétanque, kroket, Nordic Walking, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, lyžování sjezdové a běžecké (ski areály: Kašperky 0,9 km, Nezdice 7 km, Hartmanice 16 km).

SKIAREÁL KAŠPERKY – zdejší sjezdovky mají celkovou délku 1,8 km. Pravidelně jsou vprovozu 2 lyžařské vleky, 1 dětský vlek, půjčovna a servis lyžařského vybavení, lyžařská škola. Běžecké tratě jsou v blízkosti areálu. Provozní doba: 9:00 - 17:00 & 18:00 - 21:00 hod. Informace o provozu areálu: +420 737 222 456; +420 737 222 456; info@skikasperky.cz.

Další lyžařské možnosti: Zadov (18 km), Nové Hutě (24 km), Kvilda (22 km).
Cena zahrnuje
Cena ubytování/noc: zahrnuje ubytování s bufetovou snídaní, volný vstup do relexačního bazénu a relaxační místnosti s příjemnou hudbou, župan a domácí obuv k dispozici na pokoji, neomezené využití tenisového kurtu, volný vstup do hotelového energetického a meditačního parku, Adults only (děti od 15 let věku), Wi-Fi připojení v celém hotelu, místní poplatek. Parkování zdarma na vlastním, elektronicky hlídaném parkovišti.

Cena balíčků zahrnuje: 3x, 4x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu), volný vstup do rekreačního bazénu (7:00-21:30 hod.) a relaxační místnosti, zajištění pitného režimu u lázeňských procedur (borůvkový čaj), zapůjčení županu a pantoflí, v letních měsících využití tenisového kurtu a lehátek v parku, místní poplatek, parkování.
Cena nezahrnuje
dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...