Poděbrady, Týden pro ženy, Česká republika, Východní Čechy, 14.6.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 134260387

Poděbrady, Týden pro ženy

Česká republika » Východní Čechy

, starstarstarPoděbrady, Týden pro ženy

Termín:

14.6.2018 - 17.6.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

4 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
4 590 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Poděbrady, Hotel Libuše a Zimní Lázně - Lázně na 4 dny
Popis
"Na srdce jsou Poděbrady".
Oblíbené lázně - vše v dosahu, blízko kolonády a balneocentra. TIP CK Polopenze a 5 procedur.

Lázně na 4 dny, 4 dny/3 noci, libovolný nástup. Chcete si dopřát lázeňskou péči jen na pár dní? Nikdy jste v lázních nebyli a zajímá vás, co na takovém wellness odpočinkovém pobytu, můžete čekat? Přijeďte do Lázní Poděbrad a užijte si 4 dny relaxace. Ubytování v 3* hotelu Zimní Lázně případně Libuše.

Hotel Libuše*** je zrekonstruovaný menší lázeňský dům ve středu města, na okraji lázeňského parku. Všechny pokoje s koupelnou se sprchou a WC, telefonem, ledničkou a TV+SAT. Recepce a restaurace v přízemí hotelu, taneční večery. Lázeňské procedury v blízkých Centrálních a Letních Lázních (cca do 100m).
Hotel Zimní lázně*** leží v lázeňském centru, přitom na klidném místě poblíž kolonády. V hotelu je k dispozici recepce, výtah, vlastní parkoviště, rehabilitační bazén (za poplatek). Ubytovací kapacita hotelu je 90 lůžek, z toho 9 jednolůžkových, 39 dvoulůžkových pokojů a 2 apartmá. Objekt je propojen prosklenou spojovací chodbou s hotelem Libenský, ve kterém se poskytuje stravování. Léčebné procedury jsou zajištěny v objektu hotelu Libenský a nebo v Centrálních lázních, kde se nachází balneoprovoz, elektroléčba včetně rehabilitace a tréninkové ergometrie. Další služby zajišťuje hotel Libenský, kde se nachází stálá služba sester a pohotovostní služba lékaře. V objektu jsou ordinace ošetřujících lékařů a další odborné vyšetřovny (EKG, diagnostická ergometrie, doppler a další). Součástí je i vlastní solárium a místnost pro oxygenoterapii.
Koupání: vnitřní rehabilitační bazén (za poplatek), přírodní koupaliště v Poděbradech.

Lázně Poděbrady se specializují na léčbu všech onemocnění srdce, cévní choroby, vysoký krevní tlak, končetinové onemocnění žil, tepen i křečových žil.
Další podrobné informace včetně "Zaměření lázní" najdete v Popisu destinace....
Ubytování
Hotel Libuše*** - pokoje jsou vybaveny sprchou a WC, telefonem, ledničkou a TV+SAT.
Hotel Zimní Lázně*** - pokoje jsou vybaveny sprchou a WC, telefonem, ledničkou a TV+SAT.
Nástup na pobyt v 13.00 hod.
Strava
Snídaně vždy formou bufetového stolu, večeře výběrem ze 3 menu, kaloricky i dietně vyvážená strava.
Zájezd zahrnuje
3x ubytování v 3* hotelu Libuše nebo Zimní Lázně, 3x polopenze, 1x uhličitá koupel, 1x přísadová koupel (jalovcová s rakytníkem), 1x klasická částečná masáž, 1x zábal přísadový částečný (jalovcový), 1x solná jeskyně., Navíc ZDARMA: 1x poukaz do kavárny.
Zájezd nezahrnuje
parkování, auto/noc (pobyt 3 noci) (70 CZK), povinný lázeňský poplatek/noc platí se na místě (15 CZK), pes za poplatek/noc (150 CZK), 1/1 pokoj/osoba/noc v období do 30.03. a od 01.11.-19.12. (200 CZK), 1/1 pokoj/osoba/noc v období od 02.04.-31.10. (300 CZK)
Výlety
Okolí lázeňského města Poděbrady nabízí širokou škálu přírodních krás, kulturních a historických míst. Leží zde několik chráněných krajinných oblastí, ze kterých mezi nejvýznamnější patří Český ráj, rezervace UNESCO Křivoklátsko nebo geologicky zajímavý Český kras se známými Koněpruskými jeskyněmi. Kraj je proslaven i vzácnými památkami – patří mezi ně především Hrádek u Nechanic, Karlštejn, Křivoklát, Konopiště, Kokořín, Český Šternberk. Město, které bezpochyby stojí za návštěvu, je Kutná Hora, která je zapsána na seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. ( )
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je NEMO tour s.r.o., IČ 64051421.V souladu se zákonem 159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK