Toliar, Slovensko, Vysoké Tatry, 18.7.2017, Snídaně
Číslo zájezdu: 116185167

Toliar

Slovensko » Vysoké Tatry

Štrbské Pleso, Hotel starstarstarToliar

Termín:

18.7.2017 - 20.7.2017
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

3 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
2 220 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: HOTEL TOLIAR
Poloha
hotel leží v nádherném prostředí Vysokých Tater, v centru střediska Štrbské Pleso (proti vlakovému nádraží).
Lyžování
výborné lyžařské podmínky v areálu Štrbské Pleso - Solisko (1000 m) s dvěma sedačkovými lanovkami a třemi lyžařskými vleky s uměle zasněžovanými sjezdovkami. Lanovky o délce 350-2.135 m. Skibus od hotelu. Velmi dobré terény pro běžkaře.
Koupání
hotelový bazén se slanou vodou. Aquacity Poprad (30 km), termální koupaliště Vrbov (40 km).
Vybavení
restaurace, kavárna, vitální svět (bazén se slanou vodou a dětský bazének, 3 sauny, pára, tepidarium, infrakabina, vířivka, možnost masáží), dětský koutek, WiFi internet ve společných prostorách. Kryté garáže za hotelem.
Balíčky-programy
Rekreační pobyt: 2x/3x/4x/7x ubytování, 2x/3x/4x/7x snídaně. Letní balíček: 3x/4x/7x ubytování, 3x/4x/7x polopenze, vstup do vitálního světa 3 hod denně.
Speciální nabídka
1 dítě do 5,99 let na přistýlce 2 plně platícími dospělými osobami na pokoji ZDARMA. WiFi internet ve společných prostorách ZDARMA. Parkování v hotelové garáži ZDARMA.
Doprava
vlastní.
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci (letní pobytový balík od 3 nocí). Možný pobyt se psy.
Cena zahrnuje
Ubytování:, 1 a 2-lůžkové pokoje: možnost přistýlky, hygienické zařízení, TV-SAT., Rodinné pokoje: dvě 2lůžkové ložnice, možnost 1-2 přistýlek, hygien. zařízení, TV-SAT, telefon., Studia: 1 velký 4lůžkový pokoj se 2 nebo 4 lůžky, možnost 1-2 přistýlek, hygienické zařízení, kuchyňský kout, TV-SAT, telefon., Stravování:, Rekreační pobyt se snídaní., Letní balíček s polopenzí., Další služby dle zvoleného typu pobytu.
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896.V souladu se zákonem 159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK