Vila Maris, Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Pelješac, Orebič, 15.9.2017, Bez stravy
Číslo zájezdu: 110546676

Vila Maris

Chorvatsko » Jižní Dalmácie » Pelješac » Orebič

, Apartmány starstarstar

LM


Vila Maris

Termín:

15.9.2017 - 24.9.2017
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

10 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
5 576 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Villa Maris
Ubytování
Nabízíme Vám ubytování v 2-lůžkových apartmánech typu MONO a 4-lůžkových apartmánech typu BILO. Apartmány disponují vybaveným kuchyňským koutem a sociálním zařízením, klimatizací, TV/SAT, Wi-FI internetem, balkonem nebo terasou. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.
Poloha
Villa Maris je situovaná asi 800 m od historického centra letoviska Orebić, v jihozápadní části poloostrova Pelješac. Jen asi ve vzdálenosti 70 m od villy se nachází písečná pláž Trstenica.
Čeká na Vás městečko obklopené stoletými píniemi, palmami a oleandry a výborné podmínky na vodní sporty (např. windsurfing či potápění). Najdete zde různá zákoutí s krásnými oblázkovými plážemi, hlavní městská pláž je písečná. Nad městem se tyčí nejvyšší hora poloostrova – Sv. Ilja, z které je nádherný výhled na dlouhé pobřeží. Za návštěvu stojí i ostrov Korčula, který je snadno dostupný trajektem přímo z Orebiće.
Sport
V letovisku jsou k dispozici tenisové kurty, stolní tenis, škola windsurfingu, škola potápění, folklorní představení, dalmatské večery, možnost řady výletů (františkánský klášter, muzea). Diskoklub (hotel Belllevue), taneční terasa, restaurace a konoby.
Vybavení
Velmi komfortně a luxusně zařízené apartmány s moderním vybavením, umístěné ve zvýšeném přízemí, s možností parkování u domu. Už po asi 150 m od villy naleznete kavárny, po 250 m obchody s potravinami a po 300 m první restaurace.
Stravování
Vlastní, možnost využití bohaté nabídky okolních restaurací.
Tipy
Dubrovnik: jedna z nejvýznamnějších památek v jihovýchodní Evropě. Dubrovník je od roku 1979 zapsán na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Mostar: je město v Bosně a Hercegovině, v kantonu Hercegovina – Neretva v muslimsko-chorvatské části země. Za navštívení stojí Karađozbegova mešita – jedná se o jednu z nejrozsáhlejších staveb svého druhu v zemi. Postavena byla mezi lety 1557 a 1558. Korčula: jedno z nejlépe zachovalých středověkých měst Středomoří a tradiční turistické a kulturní centrum nacházející se na stejnojmenném ostrově. Z Dubrovníka je snadno dostupná trajektem.
Pláž
Písečná: ve vzdálenosti asi 70 m od villy. Pozvolný přístup do moře.
Info moře
asi 70 m od villy.
Moře
asi 70
Centrum
asi 800
Speciální
20% sleva při koupi zájezdu do 15.2.2017
Vlastní
Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, ložní prádlo, spotřeba el. energie, vody a plynu, závěrečný úklid, služba tel. asistence, garanční pojištění.
Autobus
Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, autobusová doprava tam i zpět, ložní prádlo, spotřeba el. energie, vody a plynu, závěrečný úklid, služba tel. asistence, garanční pojištění.
Info jednotka 1
MONO 2
Jednotka 1A
Obsazenost 2 osoby, 25 m2, typ studio, jedna místnost s francouzským lůžkem a kuch. koutem (včetně myčky, toustovače a rychlovarné konvice), jídelní stůl, TV/SAT, klimatizace, Wi-Fi internet, soc. zařízení, balkon s částečným výhledem na moře.
Info jednotka 2
BILO 4
Jednotka 2A
Obsazenost 4 osoby, 35 m2, dvoulůžková ložnice a samostatná jídelní místnost s kuch. koutem (včetně myčky, toustovače a rychlovarné konvice) a rozkládacím gaučem, jídelní stůl, TV/SAT, klimatizace, Wi-Fi internet, soc. zařízení, balkon/terasa.
Kapacita
2-lůžkový apartmán: 1
4-lůžkový apartmán: 2
Celkem osob: 10
Info
check-in: 15.00 hod. / check-out: 10.00 hod.
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je ADRIALAND s.r.o, IČ 26968916.V souladu se zákonem 159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK